nga: Ernesto Çe Guevara

 

Përshkrimi i librit:

Çe është dikush të cilin ne nuk do ta kuptojmë kurrë plotësisht, sepse dhembshuria e tij ndaj vuajtjeve të të tjerëve dhe përkushtimi i tij për ta ndaluar atë dhembje, do të jetë gjithnjë një mister për ne. Ne që shpesh nuk mund ta imagjinojmë qetësinë dhe lirinë e tij të brendshme.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Botart

Botuar në: 2011

ISBN: 978-99928-4015-5-7

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 256

Çe ditari - Ernesto Çe Guevara

SKU: 978-99928-4015-5-7
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë