nga: Daniel Coyle

 

Përshkrimi i librit:

Vatrat e talentit janë zakonisht vende të mistershme, dhe gjëja më e mistershme është se talenti aty harliset krejt papritmas. Libri ''Çelësi i Talentit' zbulon misteret e ekzistencës së talentit, aty ku ai gjendet. Madhështia nuk ështëe lindur, - ajo rritet..

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Pema

Botuar në: 2016

ISBN: 978-9951-721-02-8

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 253

Çelësi i Talentit - Daniel Coyle

SKU: 978-9951-721-02-8
CHF23,00Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë