nga: Christine Sagnier & Caroline Hesnard

 

Përshkrimi i librit:

Tomi ka një detyrë të veçantë: ai duhet të kujdeset për Lolën dhe Zhaden, vajzën e vogël të kushërirës së mamit. Ai i premton mamit për këtë. Por në shtëpi vjen Mediu, shoku i ngushtë i tij, që harron të mbyllë derën e shtëpisë. Ç’katastrofë! Zhada picirruke del jashtë vetëm me Kroketën. Qeni dhe vajza e vogël shëtitin nërrugë, në mes të trafikut… Si mendoni se reagon mami?!

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Albas

ISBN: 978-9928-02-592-0

Viti i botimit: 2017

Faqe: 48

Çfarë tmerri! - Christine Sagnier & Caroline Hesnard

SKU: 978-9928-02-592-0
CHF11,00Price