nga: Albana Osmani

 

Përshkrimi i librit:

Historia daton në vitin 2117...

Planeti Tokë ka pësuar ndryshime të paimagjinueshme. Një rendi i ri, i drejtuar nga qeveria ndërplanetare, është vënë prej kohësh në kërkim të elementit që do t’u sigurojë fuqinë dhe epërsinë e plotë. Pjesëza e munguar fshihet te një vajzë, i është tejçuar asaj kohë më parë, aty në cepin idilik mes maleve.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Vision Printing

Botuar në: 2020

ISBN:978-9928-295-60-6

Formati: me kapak të hollë

 

Çika në betejë me inteligjencën artificiale - Albana Osmani

SKU: 978-9928-295-60-6
CHF23,00Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë