nga: Elif Shafak

 

Përshkrimi i librit:

Por jeta nuk pranon të skicohet dhe projektohet: ajo thjesht ndjek rrugën e saj. Dhe, për Xhahanin, do të sillej rrotull dy boshteve, dy dashurive: një e pamundur për princeshën Mihrimah, vajzën e sulltanit. Dhe një e qëndrueshme dhe e thjeshtë për Çotën, që e priste dhe e ngushëllonte në çastet më të errëta...

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Bota shqiptare

Botuar në: 2019

ISBN: 978-9928-00-372-0

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 530

Çiraku i arkitektit - Elif Shafak

SKU: 978-9928-00-372-0
CHF27,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë