nga: Akademia Barilla

 

Përshkrimi i librit:

40 receta ëmbëlsirash joshëse “made in Italy” të zgjedhura nga Academia Barilla, që ruajnë ekuilibrin mes tradicionales dhe krijimeve të reja: kryevepra të artit modern të pastiçerisë dhe shumë të tjera që janë krenari e kuzhinave të ndryshme rajonale.

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Ideart

Botuar në: 2014

ISBN: 978-9928-128-62-1

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 94

Ëmbëlsira - Akademia Barilla

SKU: 978-9928-128-62-1
CHF16,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë