Përshkrimi i librit:

Të gjithë i njohim këta emra të rëndësishem për gjurmët e pashlyeshme e veprat e lëna pas, por pak dimë për ndjenjat e tyre intime. Plot stil, sublime, të shprehura bukur dhe me një ndjeshmëri të madhe, jua sjellim të përmbledhura disa prej letrave më të famshme të tyre, drejtuar më të dashurve të jetës.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Botime Pema

Botuar në: 2020

ISBN: 978-9951-721-86-8

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 272

100 Letra Dashurie

SKU: 978-9951-721-86-8
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë