Përshkrimi i librit:

100 mënyra për të motivuar veten ka qenë një sukses i menjëhershëm që kur u botua për herë të parë, përpara më shumë se dhjetë vitesh. Tashmë Chandler e ka rikrijuar këtë libër klasik, bashkë me një plan veprimi që të jetoni vizionin tuaj, në biznes dhe në jetë. Përmban 100 metoda të vërtetuara (plus dhjetë mënyra të reja) që të ndryshoni pozitivisht mënyrën se si mendoni dhe veproni – metoda të bazuara në reagimet e qindra mijëra pjesëmarrësve të seminareve ku Chandler flet.

100 mënyra për të motivuar veten ju ndihmon të depërtoni përmes barrierave negative dhe t’i zhdukni mendimet pesimiste që po ju pengojnë të arrini obje- ktivat dhe ëndrrat tuaja. Ky botim përmban teknika mendore dhe shpirtërore të cilat nxisin veprimin dhe rezultatet në jetën tuaj.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Minerva

Botuar në: 2014

ISBN: 978-9928-4227-1-2

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 236

Përmasat e librit: 139 x 207 x 19 mm

100 mënyra për të motivuar veten - Steve Chandler

SKU: 978-9928-4227-1-2
CHF19,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë