nga: Solomon Northap

 

Përshkrimi i librit:

Njerëzit mund …. të ligjërojnë përciptazi nga kolltuku ku rrinë, [lidhur me bekimin që është padija dhe] lezetet e jetës së skllavit; por pa çoje njëherë këtë të punojë në fushë me të – të flerë me të në kabinë – të ushqehet si ai me krunde; le ta shohin si frushkullohet, gjuhet, shkelet me këmbë, dhe ata do të vijnë me një histori tjetër për të treguar...

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Argeta LMG

Botuar në: 2020

ISBN: 978-9928-303-34-9

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 280

12 vjet skllav -Solomon Northap

SKU: 978-9928-303-34-9
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë