Përshkrimi i librit:

 

Gjashtëmbëdhjetë përrallat që do të gjeni në këtë libër, janë rrëfyer me një gjuhë të rrjedhshme dhe përmbajnë ilustrime që zënë një faqe libri të tërë, nga cepi në cep. Nga ana tjetër, do të jetë gjyshja ajo që do t’jua rrëfejë këto përralla në CD-në audio që shoqëron librin. Si thoni, aka më bukur sesa një përrallë e treguar nga gjyshja? Takohuni me kukuthët, Ali Babën, ushtarin prej plumbi, fyelltarin e Hamelinit, rrobaqepësin zemërtrim dhe shumë personazhe të tjera klasike, nga ato që nuk harrohen kurrë.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9995641337

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 200

Grupmosha: mbi 3 vjeç

16 përralla klasike” (me audio CD)

SKU: 978-9995641337
CHF29,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë