nga: Grup autorësh

 

Përshkrimi i librit:

Përmes përrallave fëmijët mësojnë të njohin botën dhe personazhet që jetojnë aty. 
Në këtë libër ka shumë rrëfenja, plot ilustrime, të cilat do të nxisin kuriozitetin dhe imagjinatën e tyre. Një përmbledhje e përrallave për t’u lexuar në 365 ditët dhe 365 netët e vitit.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Bota shqiptare

Botuar në: 2018

ISBN: 978-9928-00-287-7

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 190

365 Përralla fantastike

CHF27,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë