Përshkrimi i librit:

Mbërriti ora për të endërruar! Me këto 365 rrëfenja para gjumit do të njihni të gjitha kafshët, të cilat do të bëhen miqtë tuaj më të ngushtë: njihuni me aventurat e tyre plot emocion dhe përgatituni për të ndërmarrë një udhëtim në botën e ëndrrave. Në çdo faqe që do të shfletoni, në çdo stinë që do të shkoni, miqtë tuaj të dashur gjithmonë do ti takoni. Lexim dhe ëndrra të këndshme!

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-99956-41-498

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 200

Grupmosha: (3-6) vjeç

365 Rrëfenja para gjumit - Libri i dytë

SKU: 978-99956-41-498
CHF32,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë