nga: Adrian Furnham

 

Përshkrimi i librit:

Psikologjia ka mbrojtësit dhe kundërshtarët e saj. Disa mendojnë se ajo është "mbretëresha e shkencave sociale", progreset, mprehtësitë dhe aplikimet e së cilës janë çelësa për shëndetin, lumturinë dhe zhvillimin. Kundërshtarët e saj i shohin psikologët si njerëz të zhgënjyer, e madje edhe si kriminelë të rrezikshëm të mendimit të zakonshëm ose të ideve dhe praktikave të gabuara.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: PLEJAD

Botuar në: 2010

ISBN: 978-99956-57-39-0

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 208

50 Ide Psikologjike - Adrian Furnham

SKU: 978-99956-57-39-0
CHF16,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë