Përshkrimi i librit:

Ky libër është menduar dhe është përgaditur enkas për ata fëmijë, që adhurojnë princat e princeshat, zanat dhe magjistarët.

Duke lexuar këtë libër fantazia e fëmijëve do të marrë krahë dhe ata do të ëndërrojnë një botë të magjishme e plot shkëlqim.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

Botuar në: 2017

ISBN: 978-9928-240-69-9

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 514

Përmasat e librit: 175 x 230 x 35 mm

Grupmosha: (6-9) vjeç

50 Përrallat më të bukura - Grup autorësh

CHF24,00Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë