nga: Daniel Silva

 

Përshkrimi i librit:

Një pjesëtare e rëndësishme e familjes mbretërore britanike vritet në një sulm me bombë. Shërbimet Sekrete Britanike i drejtohen të vetmit person, i cili mund ta gjejë vrasësin: agjentit legjendar, Gabriel Alon. Në shënjestrën e Gabrielit është Ejmon Kuini, mjeshtër në prodhimin e bombave dhe vrasës me pagesë. Përkrah, Aloni ka ish-komandon dhe vrasësin me pagesë, Kristofer Keler, i cili i njeh mirë aktivitetet e Kuinit. Por, Gabrieli nuk e ka kuptuar ende që ka të bejë me një armik të vjetër, i cili dëshiron vdekjen e tij, më shumë se gjithçka tjetër. Shumë shpejt, ai do të kuptojë se edhe "vdekja" ka anët e saj të mira...

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Botimet Living

Botuar në: 2018

ISBN: 978-9928-216-47-2

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 600

Agjenti anglez - Daniel Silva

SKU: 978-9928-216-47-2
CHF24,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë