Përshkrimi i librit:

Romani "Ana flokëkuqja" është një nga më të paharrueshmit dhe njëkohësisht një nga më të këndshmit në të gjithë letërsinë botërore.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Dija

Botuar në: 2018

ISBN: 978-9951-507-83-7

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 78

Grupmosha: (9-15) vjeç

Ana Flokëkuqja - Lucy Maud Montgomery

CHF7,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë