nga: Jojo Moyes

 

Përshkrimi i librit:

Një histori njerëzore e bukur dhe tejet emocionuese. Personazhe që të mbeten gjatë në mendje dhe një dramë që nuk është përshkruar ndonjëherë...Kështu vlerësohet edhe bestselleri i fundit i Jojo Moyes, “Anija e nuseve”, i shumëpritur prej kohësh nga lexuesi shqiptar.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Uegen

Botuar në: 2017

ISBN: 978-9928-033-01-7

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 485

 

Anija e nuseve - Jojo Moyes

SKU: 978-9928-033-01-7
CHF24,00Price