nga: Anton Nikë Berisha

 

Përshkrimi i librit:

KUJTIMIT TE PERJETSHEM TE ANTON CETTES E QEMAL HAXHIHASANIT PER PUNEN E TYRE TE QMUESHME NE MBLEDHJEN DHE BOTIMIN E MATERIALEVE TE SHUMTA TE LETERSISE SONE GOHORE, MIDIS TE CILAVE DHE TE KENGEVE KRESHNIKE.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Faik Konica

ISBN: 978-9951-062-18-3

Formati: me kapak të hollë

 

Antologjia e kangëve kreshnike shqiptare - Anton Nikë Berisha

SKU: 978-9951-062-18-3
CHF24,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë