nga: Enver Robelli

 

Përshkrimi i librit:

Në një bashkëbisedim me Enver Robellin, Xhaferi shtjellon në mënyrën më briliante mendimet e tij për politikën, kulturën dhe filozofinë, ndëretniken dhe shqiptarizmen. Ai flet për Tetovën e viteve tërinisë, për Prishtinën e trazuar nga politika dhe për Tiranën e dikurshme. Me parathënie të Veton Surroit.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Koha

Botuar në: 2016

ISBN: 978-9951-417-56-3

Formati: me kapak të hollë

 

Arben Xhaferi- Enver Robelli

SKU: 978-9951-417-56-3
CHF18,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë