nga: Pavlos Lefas

 

Përshkrimi i librit:

Luçia, pasi kaptoi gardhin e kopshtit, u drejtua për në Sableuse. Djaloshi i panjohur e priste matanë vijës, pak hapa larg urës së vogël. Për një çast, ajo u gjend pranë tij. Pa lëshuar asnjë fjalë , ai e përqafoi dhe e shtrëngoi në kraharorin e tij.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: NERAIDA

Botuar në: 2019

ISBN: 978-9928-227-47-8

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 246

Arkitekturë - një vështrim historik, Pavlos Lefas

SKU: 978-9928-227-47-8
CHF27,50Price