nga: Sun Tzu

 

Përshkrimi i librit:

"Mendohuni mirё dhe me maturi para se tё bёni njё lёvizje" "Mosbёrja e gabimeve ёshtё ajo qё themelon sigurinё e fitores" "Nuk ekziston asnjё shembull i ndonjё shteti qё doli i fituar nga njё luftё qё zgjati shumё" "Tё filloni me brohoritje luftёn dhe mё pas tё trembeni nga fuqia e armikut , kjo tregon njё mungesё tё madhe informacionesh" "Zotёsia mё e madhe nё luftё ёshtё tё nёnshtrosh armikun pa luftuar" "Qёllimi i luftёs ёshtё paqja".

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Botime Pema

Botuar në: 2016

ISBN: 978-9951-721-11-0

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 176

Përmasat e librit: 129 x 209 x 15 mm

Arti i luftës - Sun Tzu

SKU: 978-9951-721-11-0
CHF18,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë