Përshkrimi i librit:

Ky atlas i mrekullueshëm është një panoramë e gjallë dhe magjepsëse e qytetërimit njerëzor përgjatë epokave. Me më shumë se 60 harta dhe ilustrime plot ngjyra, shqyrton periudhat kyçe të historisë qysh prej viteve 10.000 p.e.r. deri në ditët tona.

 

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

Botuar në: 2018

ISBN: 978-999-43-70-408

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 190

Atlas historik i botës për fëmijë

SKU: 978-999-43-70-408
CHF27,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë