Përshkrimi i librit:

Kafshët popullojnë çdo cep të Tokës. Ato zgjedhin për të jetuar vendin që u siguron ushqim dhe mbrojtje. Në këtë libër do të zbulosh se kafshët mund t'i hasësh në çdo mjedis. Gjithashtu do të mësosh për zakonet e tyre, sjelljet e tyre si dhe shumë kërshëri të kësaj bote të mrekullueshme.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

Botuar në: 2010

ISBN: 978-99943-94-40-1

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 45

Përmasat e librit: 260 x 800 x 10 mm

Grupmosha: (7-13) vjeç

Atlas për fëmijë: Bota e kafshëve - Grup autorësh

CHF24,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë