nga: Spiro Saqellari

 

Përshkrimi i librit:

Një manual i shkëlqyer për prindërit që përballen me sfida të tilla si autizmi në familjen e tyre. Pas një eksperience të gjatë praktike dhe studimi, Spiro Saqellari vjen me një botim ku jepen informacione dhe këshilla rreth kësaj sindrome me të cilën po përballemi çdo ditë e më shumë.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Argeta LMG

Botuar në: 2017

ISBN: 978-9928-192-50-9

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 210

Autizmi - Spiro Saqellari

SKU: 978-9928-192-50-9
CHF18,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë