Përshkrimi i librit:

Një pinguin si ky nuk e keni takuar kurrë! Ai është mërzitur duke luajtur fillikat në vendin e tij, ndaj niset të gjejë Aventurën. Gjatë këtij udhëtimi, viziton vende të këndshme, kafshë të frikshme, ashtu si edhe njerëz shpirtligj, siç është kapiteni pirat... Që nga tokat me borë, pinguini i pafajshëm do ta gjejë veten nën ujë e mbi ujë, pranë rreziqeve dhe bukurive, duke ju udhëhequr në një udhëtim që nuk do të ketë të dytë, sepse vetëm një herë mund të përjetoni një aventurë të madhe përkrah një pinguini të vogël.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-240-11-8

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 22

Grupmosha: 3-7 vjeç

Aventura e madhe e pinguinit të vogël - (Me zemër, yll dhe glob)

SKU: 978-9928-240-11-8
CHF16,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë