Përshkrimi i librit:

Babagjyshi pengohet dhe vret këmbën padashur, ndaj nuk shkon dot t’u shpërndajë dhuratat fëmijëve. Në këto çaste, ai ka nevojë për miqtë e tij më shumë se kurrë, për elfët dhe Zanën e Krishtlindjeve. A do t’ia dalin mbanë ata me ndihmën e globit magjik? Ky glob, që mund ta shihni në kopertinë, i tërheq fëmijët pa masë. Njihuni, pra, me zbavitjet në dëborë dhe zbuloni aventura gazmore, miq e dashuri.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-287-14-4

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 22

Grupmosha: 3-7 vjeç

Aventurat e Krishtlindjeve - (Me zemër, yll dhe glob)

SKU: 978-9928-287-14-4
CHF16,50Price