nga: Christine Sagnier & Caroline Hesnard

 

Përshkrimi i librit:

Koni nuk humbet asnjë orë stërvitjeje, që kur bën pjesë në një ekip futbolli. Aty ajo mëson çdo gjë rreth futbollit. Ajo mezi po pret të luajë në një ndeshje të vërtetë, por papritur sëmuret. A do të shërohet në kohë për të luajtur dhe a do ta përballojë dot lojën?

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Albas

ISBN: 978-9928-02-202-8

Viti i botimit: 2017

Faqe: 48

Bebja… jo ndonjë gjë e madhe - Christine Sagnier & Caroline Hesnard

SKU: 978-9928-02-202-8
CHF11,00Price