• Përshkrimi i librit:

  Vogëlushët njihen me botën që i rrethon: me kafshët, frutat, numrat, format, lodrat dhe konceptet e para.

   

  Detaje të librit:

  Shtëpia Botuese: Aeditions 

  Viti i Botimit: 2010

  ISBN: 978-9928-177-03-2

  Fletët: 9 Libërtha

  Formati: me kapak të trashë

  Grupmosha: (3-6) vjeç

  Biblioteka ime e vockël - Set librash

  SKU: 978-9928-177-03-2
  CHF27,50Price

   Thjesht paguani online
   Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

   Mundësitë e pagesës

   Transporti

   Socials

   • Facebook
   • Instagram

   Përfitoni nga ofertat tona

   Regjistrohu për newsletter tonë