Përshkrimi i librit:

Ky libër është pjesë e serisë “Libra që flasin”. Por a e dini pse quhet kështu kjo seri? Sepse një tetë, ashtu si në teatrin e kukullave, jua rrëfen me zë të lartë përrallëzën e famshme të Borëbardhës. Kështu, ju nuk keni pse t’I kërkoni ndihmë një të rrituri që t’jua lexojë. Nuk ka gjë më të këndshme! Ndaj shtypni gjashtë butonat për ta njohur më mire vajzën bukuroshe dhe shtatë xhuxhmaxhuxhët zemër mirë.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-99956-41-94-8

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 10

Grupmosha: 3-6 vjeç

Borëbardha - Libra që flasin

SKU: 978-99956-41-94-8
CHF15,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë