Përshkrimi i librit:

Frutat janë aq të dashura dhe të ushqyeshme për bebet. Ky libër i njeh ato me disa nga frutat që përdoren më shumë në ushqimet e tyre. Përmes ilustrimeve të bukura bebet mësojnë të dallojnë ngjyrat e tyre

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Albas 

Botuar në: 2015

ISBN: 978-608-237-031-6

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 18

Grupmosha: (0-2) vjeç

Bota e bebes: Frutat - Emilie Beaumont & Nathalie Belineau

CHF14,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë