Përshkrimi i librit:

Ky libër i njeh bebet me natyrën dhe dukuritë e saj: qiellin, hënën e yjet, shiun, erën dhe ylberin, për gjethet që bien, për pemët, lulet, frutat etj.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Albas 

Botuar në: 2013

ISBN: 978-9928-02-246-2

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 18

Grupmosha: (0-2) vjeç

Bota e bebes: Natyra - Emilie Beaumont & Nathalie Belineau

CHF14,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë