Përshkrimi i librit:

Libra me personazhe simpatikë dhe shumë dritareza për të nxitur kuriozitetin e fëmijëve.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Bota Shqiptare

ISBN: 978-9928-00-290-7

Formati: me kapak të trashë

Grupmosha: 0-3 vjeç

Bota përreth meje - Në Shkollë

SKU: 978-9928-00-290-7
CHF14,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  Përfitoni nga ofertat tona

  • Facebook
  • Instagram

  Regjistrohu për newsletter tonë