Përshkrimi i librit:

Libri “Bota rreth nesh” i njeh fëmijët me gjithçka që ndodhet në Tokë: qytetin e zhurmshëm dhe fermën e gëzueshme, pyjet e gjelbra, savanat dhe xhunglat, detet dhe oqeanet, malet, polet… Duke shtypur butonat zanorë që gjenden pranë figurave, fëmijët njihen dhe argëtohen me zërat e kafshëve dhe tingujt e natyrës në skajet më të largëta të botës.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Albas

Viti i Botimit: 2015

ISBN: 978-608-237-013-2

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 16

Grupmosha: (3-5) vjeç

Bota rreth nesh -Libra me tinguj dhe prekje

SKU: 978-608-237-013-2
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë