nga: Ismail Kadare

 

Përshkrimi i librit:

“Spiritus” është zbulimi se, edhe në fazën e ngrirjes më të madhe të tij, miti nuk ka reshtur së rrjedhuri, nëntokësor dhe i fshehtë, por i paasgjësueshëm, madje as me teknikën policeske moderne.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Onufri

Botuar në: 2003

ISBN: 978-99927-53-52-1

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 112

Përmasat e librit: 140 x 208 x 10 mm

Ca pika shiu ranë mbi qelq - Ismail Kadare

SKU: 978-99927-53-52-1
CHF18,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë