nga: Jeff Kinney

 

Përshkrimi i librit:

Greg Hefli i ka punës pisk. Është dëmtuar muri i shkollës dhe Gregu është i dyshuari kryesor. Por çmenduria është se ai është i pafajshëm. Ose pak a shumë. Ditari i Gregut vlerësohet nga USA Today, Publishers Weekly dhe New York Times i bestseller Nr. 1

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Ideart

Botuar në: 2018

ISBN: 978-9928-201-99-7

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 218

Ditari i Gregut 6 - Secili për vete

CHF18,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë