nga: Jeff Kinney

 

Përshkrimi i librit:

Një udhëtim me familjen, mendohet si një ngjarje shumë dëfryese.....me përjashtim të rastit kur je me Heflet. Ky libër është një bombë për lexuesit ngurrues dhe këdo që kërkon një libër për të qeshur pa fund..!

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Ideart

Botuar në: 2019

ISBN: 978-9928-272-33-1

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 218

Ditari i Gregut 9 - Çomëni në shtëpi

CHF18,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë