Përshkrimi i librit:

Dhe, përvec kësaj, ai i prezanton edhe të dashurën e tij, e cila ka vetëm një dëshirë: të bëhët mikesha më e mirë e Kiokos. Shpirtvrarë, Kiokoja përgatitet për një kthim në shkollë, duke u përpjekur të hedhë gjithçka mbrapa krahëve.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Pegi

ISBN: 978-9928-162-25-0

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 192

Ditari Rozë (1) - Jenny

SKU: 978-9928-162-25-0
CHF11,50Price