Përshkrimi i librit:

Një shembull i bukur i "mangas së re" franceze, ku vështirësitë e adoleshencës dhe ëmbëlsia e dashurisë përzien në mënyrë mjeshtërore me fantazinë stilistike mjaft të hollë të krijueses.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Pegi

ISBN: 978-9928-162-44-1

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 184

Ditari Rozë (2) - Jenny

SKU: 978-9928-162-44-1
CHF11,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë