nga: Sophie Kinsella

 

Përshkrimi i librit:

Por, pas këtij propozimi, jeta e saj merr një tjetër drejtim. Nëna e Bekit këmbëngul që dasma të bëhet në kopshtin e shtëpisë së saj, në periferi të Londrës, e rrethuar nga familjarë dhe miq të vjetër; nga ana tjetër, nëna e tmerrshme e Lukut bën plane të tjera në qytetin vezullues të Nju-Jorkut. Beki nuk do të zhgënjejë asnjë, mirëpo, si pa dashur, bëhet pjesë e përgatitjeve të dasmës në Plaza të Nju-Jorkut, argëtohet duke provuar fustane nusesh, shijon torta dhe harton lista për dhuratat e dasmës. Por koha kalon, në të dyja anët e oqeanit përgatitjet vazhdojnë dhe papritur Beki kupton se gjendet sërish në telash. Ka vetëm një nuse, vetë ajo, por dasma janë dy, në dy kontinente të ndryshme, në të njëjtën ditë...

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Dituria

Botuar në: 2007

ISBN: 978-9928-103-12-3

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 384

E fiksuara pas dyqaneve vë kurorë -  Sophie Kinsella

SKU: 978-9928-103-12-3
CHF23,00Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë