nga: Stendal

 

Përshkrimi i librit:

Historia e të riut inteligjent e ambicioz, Zhylien Sorelit, që ka fatin të arsimohet dhe guximin e ambicjen të dallohet në shoqërinë e lartë, është gjithmonë aktuale. Dy dashuritë e tij; zonja Dë Renal dhe Matildë dë la Mol, janë simbol i kundërshtive të egra që përplasen në shpirtin e Zhylienit.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Dituria

Botuar në: 2004

ISBN: 978-99927-47-13-7

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 484

E kuqja dhe e zeza - Stendal

SKU: 978-99927-47-13-7
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë