Përshkrimi i librit:

Në një përpjekje magjepsëse ankthi dhe drame njerëzore, Danielle Steel na tregon një histori të fuqishme e të pazakontë të udhëtimit të një gruaje nga errësira në dritë, ndërsa përpiqet për të shpëtuar nga kthetrat e një njeriu psikopat, që e mban të skllavëruar...

Houp Djun është një fotografe e mirënjohur, ka provuar gëzimin e një martese dhe atë amësisë, si dhe zemërthyerjen e humbjes. Tani, jeton e vetme, por e qetë në shtëpinë e saj luksoze në SoHo të Nju Jorkut dhe ndjehet e kënaqur me jetën. Qetësinë e bukurinë e gjen tek aparati fotografik, nuk është në kërkim të ndonjë partneri apo aventure, por të gjitha këto i gjen kur pranon një udhëtim në minutën e fundit drejt Londrës për Kërshëndella. Do të fotografojë një nga shkrimtarët më të njohur të librave thriller, një irlandez-amerikan që jeton në afërsi të Dublinit.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Uegen 

Botuar në: 2010

ISBN: 978-9928-03-024-5

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 306

Përmasat e librit: 140 x 205 x 22 mm

Eden i ndaluar -Danielle Steel

SKU: 978-9928-03-024-5
CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë