nga: Gustav Flober

 

Përshkrimi i librit:

Ai ishte i etshëm për Rozanetën, kishte nevojë për të. Zhdukja e saj iu duk një pabesi, pothuajse një poshtërsi. C’donte ajo? A nuk mjaftonte që kishte fyer zonjën Arnu? Por, fundja, aq më keq për të! Tani Frederiku i urrente të gjitha gratë. Dhe lotët i ishin mbledhur lëmsh në grykë, sepse dashuria e tij kishte mbetur e papërfillur dhe dëshira e tij e zjarrtë nuk ishte plotësuar. Kapedania u kthye dhe..

Shtëpia Botuese: Argeta LMG

Botuar në: 2020

ISBN: 978-9928-303-29-5

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 490

Edukimi i ndjenjave - Gustav Flober

SKU: 978-9928-303-29-5
CHF23,00Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë