Përshkrimi i librit:

Një libër i shkëlqyer praktik dhe pedagogjik për të rritur dijet dhe fantazinë e fëmijës tuaj. Gjithçka rreth hapësirës, tokës, botës së gjallë, njeriut dhe shkencës: Pyetje, përgjigje, fakte, rekorde, veprimtari dhe pyetësorë.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-177-37-7

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 160

Përmasat e librit: 230 x 280mm

Grupmosha: 7-13 vjeç

Enciklopedia e përseve -Grup Autorësh

SKU:  978-9928-177-37-7
CHF18,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë