Përshkrimi i librit:

Një shoqëri sekrete vëllazërimi. Një armë bërthamore shkatërruese. Një shënjestër e pabesueshme. Robert Langdoni, simbologjisti me famë botërore i Harvardit, i njohur nga lexuesi nëpërmjet romanit Kodi i Da Vinçit, këtë herë duhet të niset drejt Romës, në zbulim të një sekreti të paimagjinueshëm.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Dudaj

Botuar në: 2005

ISBN: 99943-33-25-9

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 480

Përmasat e librit: 131 x 200 x 17 mm

Engjëj dhe Djaj - Dan Brown

SKU: 99943-33-25-9
CHF22,50Price