nga: Rainbow Rowell

 

Përshkrimi i librit:

”Magjia këtu është te lojtarët dhe jo te shkopi, tek aftësia e jashtëzakonshme e Rowell për të ndërtuar marrëdhënie të ndërlikuara, gjallëruese, ngacmuese dhe triumfuese.” -Booklist, starred review

“Një roman i prirur për sukses, dhe historia e një shkrimtareje që gjen zërin e saj... prekëse dhe krejtësisht reale.” -Publishers Weekly, starred review

“Një baladë e këndshme, e përzemërt, e paracaktuar për madhështi.” -New York Journal of Books

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Uegen

Botuar në: 2020

ISBN: 978-9928-03-404-5

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 440

fangirl - Rainbow Rowell

SKU: 978-9928-03-404-5
CHF24,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë