Përshkrimi i librit:

Çarli Uoterstounit pas dhjetë vjet jete të lumtur bashkëshortore i ikën gruaja. Për një çast duket sikur i shembet gjithçka: lumturia, karriera... Atëherë Çarli braktis çdo gjë dhe shkon në një qytezë të vogël provinciale. Takimi me një grua të re e të bukur, jetën e së cilës e kishte përvëluar gjithashtu zjarri i tradhtisë, ngjall te Çarli një shpresë të re. Mbi fatin e mëtejshëm të Çarlit, Françeskës dhe misteriozes Sara Ferguson bëhet fjalë në romanin "Fantazma".

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Fan Noli

Botuar në: 2015

ISBN: 978-9928-4296-2-9

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 324

Përmasat e librit: 144 x 203 x 21 mm

Fantazma -Danielle Steel

SKU: 978-9928-4296-2-9
CHF25,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë