Përshkrimi i librit:

E dini si bën gjeli, gomari, kali e shumë e shumë kafshë të tjera? Për ta mësuar këtë, mjafton të shtypni butonët përkatës në të djathtë të librit. Mbi ta, gjendet edhe një buton i madh. Po ta shpypni, do të dëgjoni një këngë fantastike. Të gjitha këto do të thonë se ka ardhur koha të argëtoheni me fermerin Sem dhe me miqtë e tij të shumtë. Teksti i këndshëm që shoqëron ilustrimet mahnitëse, e bëjnë këtë, librin e përsosur për fëmijët që i duan kafshët dhe aventurat. Lexoni tregimin dhe, ndërkohë, shtypni butonin që dëshironi. A nuk është një mrekulli e vërtetë?

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-240-38-5

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 8

Grupmosha: 0-3 vjeç

Ferma e zhurmshme - Libra me tinguj dhe prekje (0-3 vjeç)

SKU: 978-9928-240-38-5
CHF23,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë