Përshkrimi i librit:

Sa gazmore është ferma me kafshët e saj pushatake, të këndshme e të buta! Pa dëgjo si bën fësh-fësh gruri në arë, bërr-bërr traktori në fushë, pllaq-plluq uji në kovë... Sa shumë gjëra mund të mësojë e sa shumë miq mund të njohë bebja juaj!Po sa të këndshëm janë ata kur i sheh dhe i prek! Këtë kënaqësi jua jep ky libër prej kartoni të plastifikuar, që është i përshtatshëm, i sigurt e argëtues për fëmijët. Ndërsa luajnë, ata do të mësojnë e do të zbaviten pa fund bashkë me ju.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Aeditions

ISBN: 978-9928-240-24-8

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 12

Grupmosha: 0-3 vjeç

Ferma - Prek dhe ndiej (0-3 vjeç)

SKU: 978-9928-240-24-8
CHF12,50Price