Përshkrimi i librit:

Kodoni website-in, aplikacionin dhe lojën tuaj, si dhe zhvilloni aftësi të vërteta kodimi me anë të kësaj metode mësimore mjaft argëtuese për fillestarët. Mësoni duke ndjekur udhëzimet hap pas hapi dhe përfundoni gjatë misione shumë interesante. Më pas provoni njohuritë tuaja duke koduar projektet tuaja individuale.

(Rekomandohet për moshat 9-16 vjeç)

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Botart

Botuar në: 2018

ISBN: 978-9928-219-75-6

Formati: me kapak të hollë

Fletët: 208

Përmasat e librit: 185 x 205 x 16 mm

Grupmosha: 14+ vjeç

Fillo kodimin - Young Rewired State

CHF22,50Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  Përfitoni nga ofertat tona

  • Facebook
  • Instagram

  Regjistrohu për newsletter tonë