Përshkrimi i librit:

Mësoni HTML, CCS, JAVASCRIPT.

Kodoni website-in, aplikacionin dhe lojën tuaj, si dhe zhvilloni aftësi të vërteta kodimi me anë të kësaj metode mësimore mjaft argëtuese për fillestarët. Mësoni duke ndjekur udhëzimet hap pas hapi dhe përfundoni gjatë misione shumë interesante. Më pas provoni njohuritë tuaja duke koduar projektet tuaja individuale.

 

Detaje të librit:

Shtëpia Botuese: Botart

ISBN: 978-9928-219-75-6

Formati: me kapak të trashë

Fletët: 208

Grupmosha: 13-18vjeç

Fillo Kodimin - Young Rewired State

SKU: 978-9928-219-75-6
CHF23,00Price

  Thjesht paguani online
  Më kartë krediti, online banking ose më parapagim.

  Mundësitë e pagesës

  Transporti

  Socials

  • Facebook
  • Instagram

  Përfitoni nga ofertat tona

  Regjistrohu për newsletter tonë